Завдання з української мови для 7 класу

Комплекс завдань з української мови для учнів сьомого класу дозволяє заглибитись у структуру мови та більш докладно вивчити її розділи. Вправи побудовано послідовно, аби теми доповнювали одна одну. Школяр вивчає правопис. Потім починається вивчення всіх самостійних частин мови. Робота з ними виходить на новий рівень: вправи дозволяють дізнатися про особливості граматики та лексики цих слів, їхні особливі форми тощо. Зокрема вивчаються дієприслівники та дієприкметники. Рівень поступово зростає. Опрацювавши окремі частини мови, школяр тренується у роботі з реченнями, а потім – текстами різних стилів мовлення. Це робить отримані знання більш цілісними. З одного боку, отримані навички допоможуть в академічних успіхах. З іншого – завдяки творчому підходу та вивченню тем, що пов’язані з культурою і фольклором, ці вправи допоможуть зробити власне мовлення учня більш багатим та красивим.

Завдання з математики для 7 класу

Урок фізичної культури

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.