• Ви знаходитесь тут:

• Для вас, батьки!

/Files/images/razdeliteli_003.gif

У рамках проведення Місяця цифрової грамотності учасники освітнього процесу можуть долучитися до активностей:

- Платформа Дія. Цифрова освіта» та «Всеукраїнська Школа Онлайн» (https://lms.e-school.net.ua/);

/Files/images/papka1/IMG_20211122_174938.jpg

/Files/images/razdeliteli_003.gif

Про проведення онлайн-опитування

Повідомляємо, що відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 12 березня 2021 року № 22.1/10-581 «Про проведення онлайн-опитування», у рамках науково-дослідної роботи за темою «Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу України» та з метою оцінки наявної ситуації й масштабів прогалин у галузі кібербезпеки, проблем конфіденційності персональних даних на сайтах закладів освіти та їхніх сторінках у соціальних мережах, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» в партнерстві з ГО «Центр кращого Інтернету» за підтримки Програми досліджень свободи Інтернету «Counterpart International» проводить онлайн опитування серед педагогічних працівників, представників адміністрації закладів загальної середньої освіти та батьків учнів чи осіб, які їх замінюють.

Опитування проводитиметься у березні – травні 2021 року на умовах повної анонімності. Участь в опитуванні є добровільною.

Посилання для учителів, представників адміністрації ЗЗСО:

Посилання для батьків учнів чи осіб, які їх замінюють:

Лист ІМЗО від 12.03.2021 №22.1/10-581 “Про проведення опитування”

/Files/images/buling/уо_829 22.1_10-581_page-0001.jpg/Files/images/buling/уо_829 22.1_10-581_page-0002.jpg

/Files/images/buling/6.png/Files/images/buling/7.png/Files/images/buling/Рисунок1.jpg

/Files/images/buling/1.png

/Files/images/buling/5.png/Files/images/buling/4.png/Files/images/buling/3.png/Files/images/buling/2.png

єМалятко

єМалятко — комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини.

Замовляйте комплексну послугу єМалятко онлайн

Реєстрація народження за допомогою єМалятко — це:

· зручно. За допомогою єМалятко можна замовити усі потрібні послуги для немовляти у зручний час та у зручному місці. До електронної заяви потрібно лише внести дані про маму, тата і дитину, а навпроти — послуги, які хочете отримати, поставити галочку.

· сучасно. Заяву єМалятко можна подати онлайн на порталі Дія. Більше не потрібно десятки різних заяв, робити ксерокопії документів та стояти у чергах.

· швидко. Орієнтовний час заповнення заяви єМалятко — 20-30 хв, реєстрація народження відбувається протягом 1 робочого дня.

безпечно. Подана онлайн заява єМалятко допомагає не тільки заощадити час, а й не піддавати ризику своє здоров'я та здоров'я родини у час поширення Covid-19.

Які послуги доступні

За допомогою єМалятко можна замовити 9 послуг, потрібних при народженні дитини. Дві з них є базовими (обов'язковими), 7 надаються на вибір батьків.

Базові послуги:

· державна реєстрація народження. Ви отримаєте свідоцтво про народження дитини;

· визначення походження дитини. У свідоцтві про народження буде вказана інформація про матір та батька малюка.

Зверніть увагу! Оскільки державна реєстрація народження є базовою (обов'язковою) послугою, єМалятко можуть замовити лише ті батьки, які ще не отримали свідоцтва про народження дитини.

Послуги на вибір:

· призначення допомоги при народженні. Розмір допомоги становить 41 280 грн: 10 320 грн виплачуються одноразово, решта суми — по 860 грн щомісячно протягом трьох років;

· реєстрація в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків. Номер платника податків дитини вноситься до свідоцтва про народження;

· присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР). Номер вноситься до свідоцтва про народження;

· визначення належності дитини до громадянства України. Послуга надається автоматично лише якщо замовлено послугу з присвоєння дитині УНЗР;

· реєстрація місця проживання дитини. Зареєструвати місце проживання дитини потрібно протягом трьох місяців із дня її народження. Дитина віком до 14 років може бути зареєстрована лише за місцем проживання батьків (або одного з них);

· призначення допомоги багатодітним сім’ям. На третю і кожну наступну дитину в сім'ї ви отримуватимете по 1700 грн щомісячно до досягнення нею 6-ти років;

· внесення інформації про дитину до Реєстру пацієнтів. Це пришвидшить час підписання декларації з педіатром або сімейним лікарем, адже вся інформація про дитину уже буде у Реєстрі.

До кінця року буде додано ще 1 послугу на вибір:

· оформлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї.