Нам, сміливим і сильним, і спритним, - зі спортом завжди по дорозі! (ЗОШ №14)
19.09.2015, 19:03

У рамках підтримки Олімпійських Ігор, пропаганди здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом в Миколаївській загальноосвітній школі I- III ступенів №14 було проведено Олімпійський тиждень. На уроках учні 1-11-х класів отримали знання про історію виникнення та розвитку Олімпійських Ігор, про їх відродження в ХІХ ст., згадали про олімпійські символи: гасло, емблему, прапор та вогонь. Для учнів 1-11-х класів проведено різноманітні спортивні конкурси та змагання.Учні початкової школи підготували виставку малюнків та взяли участь в конкурсі малюнків на асфальті. Найкращих художників було нагороджено солодкими подарунками.Учні середньої та старшої ланки змагалися за найкращий плакат на спортивну тематику. Всі роботи також було оформлено у виставку. Олімпійський тиждень в школі ще раз нагадав учням, яким важливим є спорт у нашому житті

/Files/images/papka1/0_18f6d8_24a7987e_XL.jpg/Files/images/papka1/0_18f6d9_7b31df20_XL.jpg/Files/images/papka1/0_18f6db_61d47980_XL.jpg

/Files/images/0_182ff0_7734b57_XL.jpg

Ми – переможці! (ЗОШ №14)
29.05.2015, 11:08
З такими словами повернулися кращі спортсмени- учні нашої школи з урочистого закриття спартакіади Корабельного району серед навчальних закладів у 2014/2015 навчальному році.Завдяки наполегливій роботі вчителів фізичної культури Дорошенко Світлани Павлівни і Шевченка Сергія Олександровича з учнями, в результаті тривалої боротьби протягом багатьох спортивних змагань команда учнів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 імені Героя Радянського Союзу Пшеніцина Г.О. посіла І місце у спартакіаді Корабельного району серед навчальних закладів у 2014/2015 навчальному році в ІІ групі.Вітаємо переможців! Ми пишаємося досягненнями наших юних спортсменів!
/Files/images/0_182ff1_cf221684_XL.jpg

Мудрість, шляхетність, відвага! (ЗОШ №14)

29.05.2015, 08:28
У Корабельному районі відбувся І районний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» („Джура”) серед загальноосвітніх шкіл Корабельного району м. Миколаєва, який відбувся за підтримки управління освіти Миколаївської міської ради, управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради, міського комітету Товариства сприяння обороні України, Миколаївських міських курсів І категорії.Назва «Сокіл-Джура» пов'язана з історією України: джурами називали юних вихованців-козачат, які були зброєносцями у досвідчених козаків. Виховували їх у суворих умовах, часто влаштовували різноманітні випробування.Учні Миколаївської загальноосвітньої школи № 14 на рівні з іншими школами Корабельного району мали змогу позмагатись у стройовій підготовці, влучній стрільбі, метанні гранати, підтягуванні, віджиманні та естафеті. Результатом стало III місце у загальному командному заліку та І місце в особистому заліку у вправі «Згинання та розгинання рук від гімнастичної лави» (Слабко Анна, учениця 9-А класу, з результатом 107 разів).Участь у військово-патріотичній грі сприяє вихованню учнівської молоді у дусі відданості Батьківщині, вдосконаленню учнями знань, умінь і навичок, необхідних захиснику Вітчизни та формування у молоді високих морально–психологічних якостей: доброчинності, мужності, сміливості та рішучості.
/Files/images/13185866_984ef5c0.jpg