Н А К А З

25.05.2017 м. Миколаїв № 20-У

Про переведення учнів 1-8,10-х класів до наступних класів

Відповідно до ч.ІІІ статті 34 Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», на підставі семестрового та річного оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації учнів 4-х класів, згідно з рішенням педагогічної ради школи від 25.05.2017 (протокол № 5)

НАКАЗУЮ:

1. Перевести до 2-го класу - учнів 1-А класу в кількості 31 учня

1. Базіліна Нікіту Сергійовича 17. Поліщука Данііла Вадимовича
2. Бано Поліну Віталіївну 18. Прищепова Кирила Володимировича
3. Бурчалову Аліну Вікторівну 19. Ромашова Максима Юрійовича
4. Гагулю Вадима Віталійовича 20. Руденка Саміра Миколайовича
5. Гордійчука Дмитра Олександровича 21. Садовник Олесю Олексіївну
6. Діброву Марію Русланівну 22. Саначину Софію Антонівну
7. Зеркаль Анастасію Володимирівну 23. Сиволапенка Артема Миколайовича
8. Зубачевську Кіру Андріївну 24. Снопков Соню
9. Кім Дар’ю Олександрівну 25. Солощенка Олександра Андрійовича
10. Косовську Ксенію Сергіївну 26. Толстого Миколу Олексійовича
11. Лікутіна Даніїла Олександровича 27. Фінагєєва Владислава Вікторовича
12. Мельника Назара Сергійовича 28. Хоменко Юлію Дмитрівну
13. Михнюка Романа Олександровича 29. Цебрика Григорія Володимировича
14. Морозову Мирославу В’ячеславівну 30. Чимирис Світлану Сергіївну
15. Панова Анатолія Васильовича 31. Шульгу Дмитра Анатолійовича
16. Петрішина Павла Леонідовича

- учнів 1-Б класу в кількості 31 учня

1. Богдана Артема Миколайовича 17. Мештер Вікторію Сергіївну
2. Бойко Дар'ю Олександрівну 18. Митрова Кірілла Максимовича
3. Бондарчука Назара Руслановича 19. Михнюка Назара Михайловича
4. Вітюк Марію Володимирівну 20. Москаліка Нікіту Вікторовича
5. Гапчука Михайла Андрійовича 21. Москвіну Софію Олександрівну
6. Гембарську Марію Іллівну 22. Назаренко Софію Сергіївну
7. Дзюбу Анєту Анатоліївну 23. Ногіну Софію Василівну
8. Дікал Олександру Артемівну 24. Ноура Володимира Олександровича
9. Журавльова Юрія Геннадійовича 25. Павловську Анастасію Русланівну
10. Змієвського Івана Юрійовича 26. Пошвенкова Олександра Юрійовича
11. Ісаєва Максима Олександровича 27. Рязанцеву Діану Костянтинівну
12. Кальніша Данила Валентиновича 28. Савуна Дмитра Максимовича
13. Красиворон Алісу Олександрівну 29. Циню Ванессу Андріївну
14. Курсика Станіслава Сергійовича 30. Ярему Ксенію Сергіївну
15. Лепіха Іллю Дмитровича 31. Ярова Радомира Володимировича
16. Мальгіна Єгора Вікторовича

2. Перевести до 3-го класу:

- учнів 2-А класу в кількості 34 учнів

1. Армаш Ганну Андріївну 18. Лісовського Нікіту Юрійовича
2. Вовка Дмитра Анатолійовича 19. Назаренко Маргариту Андріївну
3. Дзюбу Нелю Петрівну 20. Потапову Вікторію Володимирівну
4. Дронова Тимофія Вікторовича 21. П'яткова Дмитра Володимировича
5. Єрьоміну Ангеліну Денисівну 22. Рибалка Вадима Олександровича
6. Желнову ІринуГеннадіївну 23. Романенка АртураОлеговича
7. Загоруйка Антона Андрійовича 24. Романцева Степана Сергійовича
8. Зінько Софію Вячеславівну 25. Саліцького ДмитраОлексійовича
9. Іванчука Артема Анатолійовича 26. Стиценко Юлію Павлівну
10. Каралупа Руслана Вікторовича 27. Федорченка Олександра Віталійовича
11. Карлюгіна Максима Юрійовича 28. Хвостіну Діану Володимирівну
12. Клявіну Вероніку Андріївну 29. Хмелькова Олександра Олександровича
13. Коваленка Миколу Миколайовича 30. Шевченко Анастасію Іванівну
14. Кравченко Ірину Андріївну 31. Шеремета Максима Миколайовича
15. Крайтор Олександру Сергіївну 32. Шпак Анастасію Дмитрівну
16. Кузнеця Дмитра Олександровича 33. Шпак Олександру Дмитрівну
17. Лінінського Андрія Миколайовича 34. Шульгу Анну Анатоліївну

- учнів 2-Б класу в кількості 34 учнів

1. Ауштоль Катерину Максимівну 18. Руденко Фаіну Миколаївну
2. Гагулю Валентина Віталійовича 19. Сарвіна Дмитра Олександровича
3. Григорьєву Марію Андріївну 20. Скорика Олексія Андрійовича
4. Задунайську Альбіну Миколаївну 21. Танаду Камілу Олександрівну
5. Іванова Арсенія Олександровича 22. Ткач Діану Романівну
6. Кучер Ганну Володимирівну 23. Ткаченко Аліну Дмитрівну
7. Кучеренка Дмитра Ігоровича 24. Ткаченко Віталіну Дмитрівну
8. Макаренка Івана Афанасійовича 25. Ткачука Миколу Олександровича
9. Малого Дениса Валентиновича 26. Усачову Діану Володимирівну
10. Мустяцу Олександра Сергійовича 27. Хазипову Ніку Олександрівну
11. Пекура Андрія Євгеновича 28. Цуканова Володимира Олександровича
12. Пелюх Владиславу Дмитрівну 29. Цуканову Анастасію Олександрівну
13. Польську Вікторію кирилівну 30. Чешуріну Анастасію Вячеславівну
14. Пономареву Вероніку Артемівну 31. Шатайло Анну Віталіївну
15. Потапова Романа Геннадійовича 32. Швеця КостянтинаЄвгеновича
16. Пташкограя Назарія Вадимовича 33. Швець Крістіну Євгенівну
17. Руденка Дениса Дмитровича 34. Ярошенка Кирила Олександровича

3. На підставі результатів семестрового та річного оцінювання знань перевести до наступного класу:

- учнів 3-А класу в кількості 32 учнів

1. Болдирєву Олену Володимирівну 18. Мустяца Сергія Сергійовича
2. Бондаренка Олега Дмитровича 19. Радченко Діану Олегівну
3. Вишнівецького Артема Сергійовича 20. Ребедак Софію Олександрівну
4. Вовченка Віктора Андрійовича 21. Романенко Марію Юріївну
5. Вовченко Уляну Андріївну 22. Романову Єлизавету Вадимівну
6. Гайдая Вадима Дмитровича 23. Середу Єлизавету Петрівну
7. Гапчук Софію Андріївну 24. Стригу Максима Олеговича
8. Дзюбу Владислава Анатолійовича 25. Циню Ванессу Артурівну
9. Завалка Михайла Андрійовича 26. Цебрика Степана Володимировича
10. Кальченка Нікіта Сергійовича 27. Чимирис Вероніку Сергіївну
11. Константинову Діану Сергіївну 28. Чудновцеву Софію Дмитрівну
12. Копич Катерину Олександрівну 29. Шингарьова Даніла Олександровича
13. Костик Марію Дмитрівну 30. Шипіліну Анастасію Павлівну
14. Кривенко Олену Сергіївну 31. Яковчука Володимира Олександровича
15. Лобанова Вячеслава Віталійовича 32. Янченкову Евеліну Олегівну
16. Максимчука Богдана Сергійовича
17. Мельник Марію Миколаївну

- учнів 3-Б класу в кількості 30 учнів

1. Батєєва Євгена Юрійовича 16. Рижук Аліну Ігорівну
2. Васильченко Валерію Андріївну 17. Роспітіну Анну Дмитрівну
3. Ветлугіна Романа Михайловича 18. Соколову Анастасію Олександрівну
4. Воробйова Романа Миколайовича 19. Соколовську Аріну Олександрівну
5. Гостеву Дар’ю Юріївну 20. Стаднічука Давида Дмитровича
6. Данилюка Віктора Олександровича 21. Сухорукову Анну Сергіївну
7. Дейнегу Анастасію Валеріївну 22. Ужву Тетяну Вадимівну
8. Дурнева Кирила Віталійовича 23. Феліцину Анастасію Юріївну
9. Ісаєва Кирила Олександровича 24. Христофорова Івана Андрійовича
10. Какову Христину Володимирівну 25. Цетиркіну Аміну Дмитрівну
11. Огли Сніжану Романівну 26. Чешуріна Івана В’ячеславовича
12. Орлова Артема Олександровича 27. Шатайла Семена Віталійовича
13. Панову Аліну Василівну 28. Швець Єлизавету Андріївну
14. Пімонову Кіру В’ячеславівну 29. Щура Данила Валентиновича
15. Попеля Марата Арсеновича 30. Якушевського Микиту Вячеславовича

4. Залишити для повторного навчання учня 3-А класу Сідора Станіслава Вікторовича, який за результатами річного оцінювання має початковий рівень навчальних досягнень.

5. На підставі результатів семестрового та річного оцінювання знань та державної підсумкової атестації перевести до наступного класу

- учнів 4-А класу в кількості 29 учнів

1. Алексєєву Віолетту Вячеславівну 17. Мальованого Романа Сергійовича
2. Базарова Ростислава Миколайовича 18. Марущака Владислава Павловича
3. Вишнивецького Юрія Олександровича 19. Митрова Нікіту Максимовича
4. Гмирю Анастасію Олександрівну 20. Мельничук Даріну Костянтинівну
5. Дзюбу Євгенія Анатолійовича 21. Мерикову Валерію Андріївну
6. Діхтяр Катерину Андріївну 22. Простякова Олексія Сергійовича
7. Дьоміна Артура Євгеновича 23. Рязанцева Владислава Костянтиновича
8. Дрожака Владислава Миколайовича 24. Скорик Владиславу Олександрівну
9. Дронова Володимира Вікторовича 25. Смірнову Карину Сергіївну
10. Жайворонка Іллю Вікторовича 26. Толсту Лілію Олексіївну
11. Желнова Олександра Геннадійовича 27. Цимбал Дарину Юріївну
12. Зільбермана Дмитра Віталійовича 28. Чернявського Олега Валерійовича
13. Зусмановича Микиту Володимировича 29. Чопенка Андрія Вадимовича
14. Івершеня Андрія Дмитровича
15. Левинського Олександра Івановича
16. Лінінську Юлію Миколаївну

- учнів 4-Б класу в кількості 28 учнів

1. Антюхова Олексія Павловича 15. Лупера Максима Олександровича
2. Асланова Золтана Артуровича 16. Наумову Ілону Ігорівну
3. Барицьку Мирославу Павлівну 17. Огли Альону Романівну
4. Величка Кирила Олександровича 18. Оржеховського Владислава Андрійовича
5. Демченко Юліану Сергіївну 19. Остапенко Дар’юВячеславівну
6. Дулгерова Даніїла Олеговича 20. Пасєчнік Софію Іллівну
7. Дяченко Валерію Олександрівну 21. Попеля Романа Арсеновича
8. Іваніцьку Карину Сергіївну 22. Середу Антона Дмитровича
9. Ісакова Миколу Валерійовича 23. Тішевського Віталія Володимировича
10. Клеменка Олексія Максимовича 24. Ткаченка Руслана Володимировича
11. Красиворон Уляну Іванівну 25. Факєєва Микиту Максимовича
12. Кудрявцеву Катерину Романівну 26. Фогельзанга Павла Павловича
13. Кузьміну Вікторію Андріївну 27. Хоменка Максима Вікторовича
14. Листопад Вікторію Володимирівну 28. Шумейду Віктора Михайловича

5. На підставі результатів семестрового та річного оцінювання знань перевести до наступного класу

- учнів 5-А класу в кількості 25 учнів

1. Абашина Андрія Олеговича 14. Полієнка Дмитра Артуровича
2. Березовську Софію Олександрівну 15. Попеля Артема Арсеновича
3. Биханова Микиту Романовича 16. Посимбайла Саміра Арсеновича
4. Дашкевич Соф’ю Ігорівну 17. Пяленка Віктора Павловича
5. Дзюбу Даніїла Петровича 18. Савуна Євгена Олександровича
6. Дрожак Анастасію Миколаївну 19. Садовника Олексія Олексійовича
7. Калініна Романа вікторовича 20. Сафьолкіна Руслана Олексійовича
8. Кучеренка Артема Ігоровича 21. Сисенко Анну Андріївну
9. Микиту Віолетту Віталіївну 22. Топчий Олександру Ігорівну
10. Недельчо Антоніну Валеріївну 23. Шептіфрац Анастасію Сергіївну
11. Ніколенка Дмитра Романовича 24. Юдіна Юліана Олеговича
12. Панова Давида Васильовича 25. Юдіну Єву Олегівну
13. Петрішину Тетяну Леонідівну

- учнів 5-Б класу в кількості 25 учнів

1. Андрейка Євгенія Андрійовича 14. Орлова Веніаміна Павловича
2. Дідняк Вікторію Сергіївну 15. Павловського Олександра Руслановича
3. Дорошенка Микиту Святославовича 16. Пономарьова Ігора Артемовича
4. Казак Ніколь Миколаївну 17. Почепу Ліну Вікторівну
5. Касімбекову Юлію Сергіївну 18. СаражанДар’ю Євгенівну
6. Кіхтенко Карину Валеріївну 19. Смірнова Андрія Сергійовича
7. Константинова Данила Олександровича 20. Цимбал Альону Павлівну
8. Кунецького Павла Геннадійовича 21. Шангар Анжелу Олексіївну
9. Лепіх Марію Дмитрівну 22. Шарапову Ірину Сергіївну
10. Маркову Ніку Олександрівну 23. Шевченка Олександра Сергійовича
11. Михайловську Ганну Володимирівну 24. Шестакова Вадима Сергійовича
12. Нєгрєєву Анну Володимирівну 25. Шульц Богдану Олександрівну
13. Ноура Юрія петровича

- учнів 6-А класу в кількості 26 учнів

1. Байнову Вікторію Євгенівну 14. Лобкова В’ячеслава Вячеславовича
2. Блащука Івана Борисовича 15. Майстрюк Яну Валеріївну
3. Блащука Стефана Павловича 16. Мельниченко Дар’ю Олександрівну
4. Витріщака Дмитра Андрійовича 17. Михнюк Олександру Олександрівну
5. Гафарова Ікмата Ільгам Огли 18. Назаренко Катерину Сергіївну
6. Десятниченка Дмитра Віталійовича 19. Ногіну Валерію Василівну
7. Дзиговського Максима Віталійовича 20. Панова Василя Васильовича
8. Дзюбу Юлію Петрівну 21. Руденко Ілону Графівну
9. Добровольську Олену Юріївну 22. Рукавицю Даніїла Андрійовича
10. Дронова Даніїла Вікторовича 23. Савуна Івана Максимовича
11. Дурнева Ігора Віталійовича 24. Таровика Микиту Олександровича
12. Каверіна Данила Івановича 25. Тіханкову Єлизавету Сергіївну
13. Кучер Діану Володимирівну 26. Шмату Надію Михайлівну

- учнів 6-Б класу в кількості 27 учнів

1. Бистрова Олександра Олександровича 15. Оспищева Руслана Анатолійовича
2. Білу Єлизавету Денисівну 16. Пантикіна Володимира Володимировича
3. Боднар Марину Михайлівну 17. Пантикіну Наталію Володимирівну
4. Борисова Валерія Андрійовича 18. Пекура Андрія Віталійовича
5. Гадживердієва Аліма Ілгамовича 19. Пекур Єлизавету Євгенівну
6. Гончара Ігора Юрійовича 20. Попкову Єлизавету Андріївну
7. Гуляєву Яну Юріївну 21. Скринник Аліну Андріївну
8. Дзюбу Ліну Анатоліївну 22. Спіріну Вероніку Валентинівну
9. Лотарєву Вікторію Володимрівну 23. Тарасову Ксенію Миколаївну
10. Лотарєву Крістіну Володимирівну 24. Цуканова ДенисаОлександровича
11. Маккіоне Кароліну 25. Чередніченко Єлизавету Олександрівну
12. Мальовану Антоніну Сергіївну 26. Шатайло Марію Віталіївну
13. Нікітюк Єлизавету Іванівну 27. Щуріну Дар’ю Сергіївну
14. Носенка Дмитра Васильовича

- учнів 7-А класу в кількості 37 учнів

1. Андрєєва Вадима Олександровича 20. Покришку Романа Юрійовича
2. Бакунова Віталія Євгеновича 21. Полієнка Артура Яновича
3. Бескровного Нікіту Максимовича 22. Польську Марію Кирилівну
4. Вербовецького Максима Олександровича 23. Ришкову Вероніку Олександрівну
5. Головіну Олену Миколаївну 24. Русіна Анатолія Володимировича
6. Доній Олександру Олександрівну 25. Сафьолкіна Руслана Олександровича
7. Какшинську Анну Олегівну 26. Скорюкову Єлизавету Денисівну
8. Кальченко Наталію Сергіївну 27. Сухотька Костянтина Геннадійовича
9. Карманова Владислава Вікторовича 28. Тарнавського Владислава Юрійовича
10. Колчун Яну Євгенівну 29. Трач Діану Володимирівну
11. Кравченка Альберта Івановича 30. Хоменко Валерію Дмитрівну
12. Левенець Ірину Вячеславівну 31. Циню Арсена Артуровича
13. Лисенка Геннадія Геннадійовича 32. Циню Мадону Русланівну
14. Лощиця Дмитра Володимировича 33. Чернікову Валерію Олександрівну
15. Мартиненко Єлизавету Андріївну 34. Чоботарь Діану Вікторівну
16. Марченка Владислава Вячеславовича 35. Шимка Валентина Володимировича
17. Москвіну Єлизавету Олександрівну 36. Шиян Яну Андріївну
18. Наконечного Владислава Віталійовича 37. Ярошенка Микиту Олександровича
19. Папушой Марію Віталіївну

- учнів 8-А класу в кількості 30 учня

1. Бабяк Віру Ігорівну 16. Макагонова Кирила Олександровича
2. Гайдай Карину Дмитрівну 17. Орлова Давида Павловича
3. Гаджу Івана Ігоровича 18. Павлову Анастасію Леонідівну
4. Горбачову Аліну Вікторівну 19. Панова Рувіма Васильовича
5. Гоха Ярослава Денисовича 20. Пташкограй Софію Вадимівну
6. Дзюбу Віталія Анатолійовича 21. Соколовську Ельвіру Олександрівну
7. Дзюбу В’ячеслава Петровича 22. Станку Суліман Миколайовича
8. Дронову Любов Вікторівну 23. Сумака Андрія Сергійовича
9. Желнова Олега Геннадійович 24. Татаренка Антона Дмитровича
10. Каралуп Вікторію Віталіївну 25. Татаренка Дмитра Леонідовича
11. Клименка Дениса Вікторовича 26. Харланова Даніеля Ігоровича
12. Корольова Даніїла Володимировича 27. Чукавіну Інну Олександрівну
13. Кравчину Альону Олександрівну 28. Шингарьова Владислава Вікторовича
14. Кучеренка Нікіту Олексійовича 29. Шпенькова Руслана Червоновича
15. Лютікова Єфима Юрійовича 30. Щербину Лію Валеріївну

- учнів 10-А класу в кількості 20 учнів

1. Антощук Юлію Олексіївну 13. Ногіна Марка Васильовича
2. Болдирєва Костянтина Геннадійовича 14. Ноура Віктора Миколайовича
3. Бондаря Олександра Олександровича 15. П’яткову Ольгу Володимирівну
4. Головіна Андрія Миколайовича 16. Павлюк Єлизавету Юріївну
5. Гудзенко Тетяну Павлівну 17. Пащенко Катерину Костянтинівну
6. Дем’яненка Івана Івановича 18. Пренька Івана Вікторовича
7. Дулгерова Максима Сергійовича 19. Сокол Ольгу Андріївну
8. Жидких Максима Сергійовича 20. Таланова Нікіту Вадимовича
9. Калініна Назара Вікторовича 21 Тарана Валерія Юрійовича
10. Кліндуха Данила Юрійовича 22. Татарову Тетяну Олександрівну
11. Латія Дмитроа Івановича 23 Юдіну Софію Олегівну
12. Малого Владислава Валентиновича

6. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.02.2012 № 115 нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» учнів 2-8-х класів, які мають високі досягнення (10-12 балів) з усіх предметів за 2016/2017 н.р.

2-А клас – Саліцького Дмитра

2-А клас – Загоруйка Антона

2-Б клас – Сарвіна Дмитра

2-Б клас – Хазипову Ніку

3-А клас – Лобанова В’ячеслава

3-А клас – Середу Єлизавету

3-А клас – Радченко Діану

3-А клас – Мельник Марію

3-А клас – Кривенко Олену

3-А клас – Копич Катерину

3-Б клас – Данилюка Віктора

4-А клас – Левинського Олександра

4-А клас – Смирнову Каріну

4-А клас – Марущака Владислава

4-Б клас – Дулгерова Даніїла

4-Б клас – Кузьміну Вікторію

4-Б клас – Ткаченка Руслана

5-А клас – Шептифрац Анастасію

5-А клас – Петрішину Тетяну

5-Б клас – Орлова Веніаміна

5-Б клас – Маркову Ніку

5-Б клас – Лепіх Марію

5-Б клас – Казак Ніколь

6-А клас – Добровольську Олену

6-Б клас – Гадживердієва Аліма

7-А клас – Шиян Яну

8-А клас – Бабяк Віру

Директор школи Л.Л.Джуган




Кiлькiсть переглядiв: 441

Коментарi