Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 імені Героя Радянського Союзу Пшеніцина Г.О.

/Files/images/znak.gif

УВАГА!

Освітній процес в закладах загальної середньої та позашкільної освіти відновлюється з 5.03.2018.

Навчальні заняття з 03.03.2018 перенесено на 17 березня 2018.

Адміністрація школи

/Files/images/znak.gifПовідомляємо, шо на підставі розпорядження в.о. міського голови від 16.02.2018 у зв’язку зі зменшенням кількості учнів, хворих на грип та ГРВІ, нормалізації епідеміологічної ситуації освітній процес в закладах загальної середньої та позашкільної освіти буде відновлено з 19.02.2018.
Звертаємо увагу батьків на необхідність вжиття заходів щодо профілактики та попередження розповсюдження грипу та ГРВІ, посилення контролю за станом здоров’я дітей. При перших симптомах захворювання дитина не повинна відвідувати навчальні заняття, а терміново звернутися до лікаря.

Адміністрація школи

/Files/images/Протокол 2_1.jpg/Files/images/Протокол 2_2 (1).jpg
/Files/images/вибір підручників.jpg

Шановні батьки!

В рамках проекту «Громадський бюджет» громадська організація «Шикарна Балка» розробила два проекти щодо облаштування спортмайданчиків для дітей та дорослих (автор Олійник Ю.В.) в мікрорайоні Широка Балка:
№24 «Шикарна площадка для пляжного волейболу»

№ 33 «Спортивний майданчик для гри в міні футбол зі штучним покриттям» (на території нашої школи)

Адміністрація Миколаївської ЗОШ №14 просить Вас проголосувати та підтримати ці проекти на сайті міськради для голосування http://mykolaiv-budget.e-dem.in.ua . Голосування триматиме з 08 по 21 лютого 2018 р.

Якщо виникнуть питання щодо голосування, дзвоніть на тел.0675151599 (Караченцев Анатолій)

Сподіваємось на порозуміння та Вашу підтримку!

Школа – це дух, пам'ять, традиції, наступність поколінь

Чотирнадцята, рідна школо…

В твоїх стінах і затишно й тепло.

Тут себе почуваєш, як вдома,

Тобі раді тут, знаєш напевно.

27 жовтня 2017 року в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 14 відбулось урочисте та щире святкування 50-річного ювілею. Як зауважила директор школи Лариса Леонідівна Джуган, навчальних закладів, які мають такий поважний вік, в нашому місті не так багато. Тому ця дата не могла залишитися непомітною.

На святі були присутні гості: депутат Миколаївської міської ради Крісенко О.В., головний спеціаліст відділу координації діяльності загальноосвітніх навчальних закладів управління освіти Миколаївської міської ради Калініченко Т.Є., завідуюча ДНЗ № 131 Штока В.К., завідуюча філією бібліотеки для дорослих № 10 Астахова Л.І., директор міської станції юних натуралістів Ярошенко Н.Г. та ті, хто переступив поріг нової школи першокласником у 1967 році. Найпочеснішими гостями свята стали ветерани педагогічної праці. В ході заходу було згадано тих, хто очолював навчальний заклад - директорів, їх заступників, згадано вчителів, випускників школи, які стали відомими людьми міста та країни, наголошено про славні сторінки історії школи. Згадали й тих, хто пішов у вічність. За 50 років існування школи 2270 учнів отримали атестати про повну загальну середню освіту. Сьогодні в рідній школі працюють вчителями дев’ять її випускників.

Наша школа сьогодні - це талановиті, мудрі, життєрадісні, сповнені вірою в майбутнє і в успіх своєї праці вчителі, які плекають щасливий світ дитинства. З ювілеєм, рідна школо!

Прес-центр школи

Миколаївщина – мала Батьківщина,

Найкраща в світі, дорога земля.

Для нас вона – як матінка єдина,

Її степи, і ріки, і поля!

У Миколаївській ЗОШ №14 відбувся флешмоб «Миколаївщина -80», присвячений 80-ій річниці заснування Миколаївської області. У підготовці та проведенні святкового заходу брали участь учні 2-11 класів. Глядачами були педагогічний та учнівський колективи. Під час флешмобу школярі представили цікаву інформацію та низку фото і відео про наймальовничіші місця Миколаївщини – Мигію, Бузький гард, Актівський каньйон, Ольвію, Кінбурську косу, Тилігульський лиман та Трикратський ліс. Учні з цікавістю спостерігали за чарівними краєвидами Миколаївщини і були вражені захоплюючими місцями рідного краю.

/Files/images/foto_svyato/1.jpg/Files/images/sayt/2 z.jpg

Прес-центр школи

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

/Files/images/sayt/1.jpg

Дякуємо, що завітали до нас!

Сподiваємось, що Вам буде цiкаво познайомитися з життям нашої рiдної школи, ми станемо друзями i Ви будете нашими постiйними відвідувачами.

Вкладення

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи

Хто відвідував наш сайт?