Дзвенить шкільний дзвінок!

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок — Нас закликає до навчання. Ми поспішаєм на урок, І знов йдемо у світ пізнання.

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей перший день осені постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань.

У Миколаївській загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів №14 День Знань розпочався святковою лінійкою. Зі словами привітань та побажань успіхів виступили гості свята: Грипас Олег Володимирович- депутат Миколаївської міської ради, Златіна Галина та Шеремет Євген- представники Миколаївського національного аграрного університету, Нікітюк Сергій- випускник школи та учасник бойових дій в зоні проведення АТО.

По завершенню лінійки для всіх учнів відбувся Єдиний урок, присвячений 25-й річниці Незалежності України, в ході якого діти мали змогу дізнатися про природні багатства України, блискучі ідеї та талановитих людей, які прославляють нашу країну на весь світ. Форми роботи на уроці (звіти- мандрівки, віртуальні кав’ярні, інтерактивні подорожі, вікторини, ігрові ситуації, тощо) допомогли учням усвідомити важливість значення патріотичних цінностей, переконань і поваги до своєї держави та свого народу.

Педагогічний колектив ЗОШ № 14 вітає всіх учнів та батьків із початком вдалого підйому сходинками знань і бажає нових досягнень і перемог!

Прес-центр школи.

/Files/images/DSC_3941.JPG/Files/images/DSC_3935.JPG